Stavitelství do kapsy

Stavitelství do kapsy - - | Jesuslecitona.org

...m malým rozměrem umožňuje být neustále po ruce v - „kapse" ... Stavitelství do kapsy - kol. | Knihy Dobrovský ... . Příručka obsahuje výběr z norem ČSN, technických podkladů výrobců materiálů, odborných publikací, statí, odborných ... Stavitelství do kapsy je praktická příručka, určená pro potřeby stavbyvedoucích, stavebních dozorů, technických dozorů investora a všech stavebníků menších staveb. Svým malým rozměrem umožňuje být neustále po ruce v "kapse". Příručka obsahuje výběr z norem ČSN, technických podklad ... Publikace "STAVITELSTVÍ DO KAPSY - 2. vydání" k prodeji v ... ... . Příručka obsahuje výběr z norem ČSN, technických podkladů výrobců materiálů ... Praha do kapsy Mapy ČR Stověžatá matička Praha uchvacuje svou gotickou architekturou, zemitými hospodami, secesními kavárnami, avantgardním uměním i majestátním Pražským hradem. Stavitelství do kapsy je praktická příručka, určená pro potřeby stavbyvedoucích, stavebních dozorů, technických dozorů investora a všech stavebníků menších staveb. Svým malým rozměrem umožňuje být neustále po ruce v - „kapse". Stavitelství do kapsy je praktická příručka, určená pro potřeby stavbyvedoucích, stavebních dozorů, technických dozorů investora a všech stavebníků menších staveb. Svým malým rozměrem umožňuje být neustále po ruce v - „kapse". Příručka obsahuje výběr z norem ČSN, technických podkladů výrobců materiálů ... Kniha: Stavitelství do kapsy() a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Stavitelství do kapsy - Kolektív . Stavitelství do kapsy je praktická příručka, určená pro potřeby stavbyvedoucích, stavebních dozorů, technických dozorů investora a všech stavebníků menších staveb. Svým malým rozměrem umožňuje být neustále po ruce v - „kapse". Stavitelství do kapsy je praktická příručka, určená pro potřeby stavbyvedoucích, stavebních dozorů, technických dozorů investora a všech stavebníků menších staveb. Svým malým rozměrem umožňuje být neustále po ruce - "v kapse". Příručka obsahuje výběr z norem ČSN, technických podkladů výrobců materiálů ... Stavitelství do kapsy je praktická příručka, určená pro potřeby stavbyvedoucích, stavebních dozorů, technických dozorů investora a všech stavebníků menších staveb. Svým malým rozměrem umožňuje být neustále po ruce v - „kapse\\". Příručka obsahuje výběr z norem ČSN, technických podkladů výrobců materiálů, odborných publikací, statí, odborných ... Stavitelství do kapsy je praktická příručka, určená pro potřeby stavbyvedoucích, stavebních dozorů, technických dozorů investora a všech stavebníků menších staveb. Svým malým rozměrem umožňuje být neustále po ruce v - „kapse". Příručka obsahuje výběr z norem ČSN, technických podkladů výr...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
11,70 MB
NÁZEV SOUBORU
Stavitelství do kapsy.pdf

POPIS

Stavitelství do kapsy je praktická příručka, určená pro potřeby stavbyvedoucích, stavebních dozorů, technických dozorů investora a všech stavebníků menších staveb. Svým malým rozměrem umožňuje být neustále po ruce v – „kapse". Příručka obsahuje výběr z norem ČSN, technických podkladů výrobců materiálů, odborných publikací, statí, odborných přednášek, a je zpracována do přehledných tabulek. Náplní této příručky jsou především konstrukce a technologická pravidla spojená s HSV, další konstrukce a pravidla budou uvedena v publikaci navazující. Vybrané tabulky slouží k informaci o konstrukčních a technologických pravidlech, normovém značení prostředí pro použití materiálů a konstrukcí, k orientačnímu dimenzování a ke kontrole vybraných konstrukcí. Orientační dimenzování slouží k předběžnému návrhu konstrukcí, avšak nenahrazuje návrh a odpovědnost statika. Navržené konstrukce musí odsouhlasit odpovědný projektant, případně statik – autorizovaná osoba v oboru. Vybrané materiály slouží k orientačnímu plánování spotřeby, včetně množství na paletách, hmotnosti a potřeby doplňkových složek (malta, výplňový beton apod.) Uvedené rozměry odpovídají rozměrům nejčastěji používaných na stavbách. Výrobky různých výrobců se mohou lišit.

Chcete si přečíst knihu?Stavitelství do kapsy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Stavitelství do kapsy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY