Pepi: Josef Bican

Pepi: Josef Bican - Zdeněk Pavlis | Jesuslecitona.org

..., trenér a podle některých nejlepší hráč, který kdy hrál českou ... Josef Bican - Wikipédia, a enciclopédia livre ... ... Po století, které uběhlo od narození Josefa Bicana, se vám dostává do rukou nové vyprávění o největším playerovi, jakého kdy český fotbal měl. Josef Bican se narodil 25. září 1913, jeho život byl tedy ovlivněn nepřímo 1. světovou válkou a zrůdnost 2. světové války pocítil na vlastní kůži. Prošel jí nezlomený, ačkoli hořkým a krutým okamžikům se nevyh ... Pes Miti del Calcio - View topic - Josef BICAN 1938-1945 ... . Prošel jí nezlomený, ačkoli hořkým a krutým okamžikům se nevyhnul. Josef "Pepi" Bican (25 de setembre de 1913 - 12 de desembre de 2001) fou un futbolista txec-austríac de les dècades de 1930 i 1940. Tomba de Josef "Pepi" Bican a Praga. Segons una estimació de RSSSF , Bican marcà més de 800 gols en partits oficials (no inclosos els amistosos). Po století, které uběhlo od narození Josefa Bicana, se vám dostává do rukou nové vyprávění o největším playerovi, jakého kdy český fotbal měl. Josef Bican se narodil 25. září 1913, jeho život byl tedy ovlivněn nepřímo 1. světovou válkou a zrůdnost 2. světové války pocítil na vlastní kůži. Prošel jí nezlomený, ačkoli hořkým a krutým okamžikům se nevyhnul. Josef „Pepi" Bican byl slavný česko-rakouský fotbalista, trenér a podle některých nejlepší hráč, který kdy hrál českou nejvyšší soutěž. Vstřelil 644 ligových branek a je členem klubu ligových kanonýrů (držitel odznaku číslo 1). Většinu své kariéry působil ve Slavii Praha....

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Pavlis
DIMENZE
10,72 MB
NÁZEV SOUBORU
Pepi: Josef Bican.pdf

POPIS

Po století, které uběhlo od narození Josefa Bicana, se vám dostává do rukou nové vyprávění o největším playerovi, jakého kdy český fotbal měl. Josef Bican se narodil 25. září 1913, jeho život byl tedy ovlivněn nepřímo 1. světovou válkou a zrůdnost 2. světové války pocítil na vlastní kůži. Prošel jí nezlomený, ačkoli hořkým a krutým okamžikům se nevyhnul. Fotbal ho od dětství učil bojovat a nevzdávat se. Snad tím ctil i památku svého otce, který byl také vášnivým fotbalistou. Bican bojoval i v době, kdy se ho tvrdý komunistický režim snažil zašlapat do země, kdy ho nejenom obrazně, ale skutečně uvrtal do mazlavé hlíny jako kopáče. Všechno přežil, zůstal nezlomený, rovný a stále plný naděje.

Chcete si přečíst knihu?Pepi: Josef Bican ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Pavlis. Číst Pepi: Josef Bican Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY