Deník kantora: aneb učitel, ten trvdý chleba má

Deník kantora: aneb učitel, ten trvdý chleba má - David Mach | Jesuslecitona.org

...NI VÁŽNĚ I NEVÁŽNĚ!!! KDO UMÍ, UMÍ! KDO NEUMÍ, UČÍ! KDO NEUMÍ A NEUČÍ, SEDÍ V PARLAMENTU! Platí to? Zjistíte sami! „Deník kantora" aneb „Učitel, ten tvrdý chleba má" ... „Deník kantora" aneb „Učitel, ten tvrdý chleba má" ... . 597 likes · 2 talking about this. ŠKOLNÍ ROK DEN PO DNI VÁŽNĚ I NEVÁŽNĚ!!! KDO UMÍ, UMÍ! KDO NEUMÍ, UČÍ! KDO NEUMÍ A NEUČÍ, SEDÍ V PARLAMENTU!... Deník kantora: aneb učitel, ten trvdý chleba má David Mach Nakladatel: Edika 2014 Kniha Deník kantora aneb učitel, ten tvrdý chleba má Přidat komentář. tanecnica. 1 24. března. Hmmm. Má to "aneb", takže to jde zařadit do Výzvy. ... Kniha Deník kantora aneb učitel, ten tvrdý chleba má je v. Přečtených: 34x: Čtenářské výzv ... Deník kantora aneb učitel, ten tvrdý chleba má - David ... ... . tanecnica. 1 24. března. Hmmm. Má to "aneb", takže to jde zařadit do Výzvy. ... Kniha Deník kantora aneb učitel, ten tvrdý chleba má je v. Přečtených: 34x: Čtenářské výzvě ... Deník kantora: aneb učitel, ten trvdý chleba má Edika Humor, satira můžete ...

INFORMACE

AUTOR
David Mach
DIMENZE
4,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Deník kantora: aneb učitel, ten trvdý chleba má.pdf

POPIS

Kdo umí, umí. Kdo neumí, učí. Kdo neumí a neučí, sedí v parlamentu! Chcete vědět, co je na tom vlastně pravdy? Pak třímáte v rukou tu pravou knížku. Jsou učitelé ulejváci, nebo nedocenění pracovníci? Zažívají muka, nebo zábavu? Názory se různí, kdo by se s tím nesetkal. Pojďte prožít školní rok 2013/2014 ještě jednou – den po dni, vážně i nevážně – a zjistěte to sami. Nahlédněte pod pokličku každodenní práce pedagoga a tajuplného dění na jedné „normální“ škole. O nás kantorech koluje řada řečí, polopravd a omylů. Chtěl bych v tom udělat trochu pořádek. Ale žádný strach, nepůjde o dlouhosáhlé rozpravy nad postavením učitele ve společnosti. Vše se musí brát s humorem, tak proč neodlehčit i tohle. Nejsem žádná „diagnóza“, ale na druhou stranu nechci tímto nějak snižovat učitelské povolání. To bych si nedovolil. Cíl je jasný, zábavnou formou přiblížit naši všední práci všem těm, co o to stojí. Přísahám, že vše, co si tu přečtete, má reálný základ a není to fikce. Snad tím otevřu oči těm, kteří námi z různých důvodů pohrdají. Snad si někdo všimne, že školství je nemocné a musí se léčit. A že se naše práce v posledních letech změnila. Není to žádná procházka růžovým sadem. Co dodat? Snad jen, že knihu skvěle vyzdobil komiksový ilustrátor Tom Jirků!

Chcete si přečíst knihu?Deník kantora: aneb učitel, ten trvdý chleba má ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Mach. Číst Deník kantora: aneb učitel, ten trvdý chleba má Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY