Sekáček se zlatou přilbou, aneb celý život u ploché dráhy

Sekáček se zlatou přilbou, aneb celý život u ploché dráhy - Antonín Kasper, | Jesuslecitona.org

... se zlatou přilbou, aneb celý život u ploché dráhy - Antonín Škach | Databáze knih Hledáte Sekáček se zlatou přilbou, aneb celý život u ploché dráhy od Antonín Škach,Antonín Kasper? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Sekáček se zlatou přilbou, aneb celý život u ploché dráhy ... ... . 33 prodejen po celé ČR Srovnání cen Sekáček se zlatou přilbou, aneb celý život u ploché dráhy. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 278 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. Když se Antonín Kasper (31. října 1932) objevil mezi plochodrážníky na pražské Čafce, Jan Lucák mu podle ostře řezané brady vymyslel přezdívku Sekáček. Coby bývalý soutěžák se r ... Sekáček se zlatou přilbou, aneb celý život u ploché dráhy ... ... . Cena 278 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně. Když se Antonín Kasper (31. října 1932) objevil mezi plochodrážníky na pražské Čafce, Jan Lucák mu podle ostře řezané brady vymyslel přezdívku Sekáček. Coby bývalý soutěžák se rychle prosadil do absolutní plochodrážní elity. Sekáček se zlatou přilbou, aneb celý život u ploché dráhy Sekáček se zlatou přilbou, aneb celý život u ploché dráhy autor: Kasper Antonín, Škach Antonín dopor. cena: 320 Kč naše cena: 269Kč Sekáček se zlatou přilbou, aneb, Celý život u ploché dráhy Countries and Regions of Publication (1) View the list below for more details . Sekáček se zlatou přilbou, aneb celý život u ploché dráhy 2014; Žánry autora. Literatura česká ... 240 Kč Duchennovi jezdci aneb Život se svalovou dystrofií - Šudák Jakub, Krček Martinzpůsob jejich „zpovědi" zaujal Josefa „Káďu" Kadeřábka, předsedu charitativního projektu MDA RIDE, který se zabývá pomocí takto postiženým muskulární dystrofií - a nápad, jak formou otázek a odpovědí přiblížit život „vozmena", byl na světě. Sekáček se zlatou přilbou, aneb celý život u ploché dráhy. 253 K č. Do koší...

INFORMACE

AUTOR
Antonín Kasper,
DIMENZE
3,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Sekáček se zlatou přilbou, aneb celý život u ploché dráhy.pdf

POPIS

Když se Antonín Kasper (31. října 1932) objevil mezi plochodrážníky na pražské Čafce, Jan Lucák mu podle ostře řezané brady vymyslel přezdívku Sekáček. Coby bývalý soutěžák se rychle prosadil do absolutní plochodrážní elity. Pro štěstí vozil okolo krku červený šátek s velkými puntíky. Dodnes najdete pamětníky, kteří s rozzářenýma očima budou vyprávět, kterak při Zlaté přilbě v září roku 1963 oblečený do bílého svetru zakončil ve velkém finále svojí stíhací jízdu až těsně před metou předjetím Martina Tatuma. Kromě ní dobyl na oválech nejeden úspěch nejen jako závodník, ale později i jako trenér. Je báječným vypravěčem a jeho zážitky napříč bezmála šedesáti lety zachytil plochodrážní žurnalista Antonín Škach. Ten čtenářům přiblíží také okolnosti panující v československé ploché dráze v šedesátých letech, když opouštěla předsíň haly světové slávy.

Chcete si přečíst knihu?Sekáček se zlatou přilbou, aneb celý život u ploché dráhy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Antonín Kasper,. Číst Sekáček se zlatou přilbou, aneb celý život u ploché dráhy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY