Příspěvek k dějinám radosti

Příspěvek k dějinám radosti - Radka Denemarková | Jesuslecitona.org

...třujícím její podivné okolnosti. Pokud však zalistujeme prvními stránkami, brzy prohlédneme lehký kabátek kriminálního románu, do nějž je příběh zahalen ... Příspěvek k dějinám radosti - Radka Denemarková | Knihy ... ... . Příspěvek k dějinám radosti. Denemarková, Radka. Vydání: Městská knihovna v Praze 2019 | Jazyk: čeština. Román současné české prozaičky a překladatelky je podobenstvím o paměti a údělu především ženských těl, objektů, jež jsou krutě zraňovány, znásilňovány a přesto cítí potřebu lásky a křehkých dotyků. Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Příspěvek k dějinám radosti. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Příspěvek k ... Příspěvek k dějinám radosti by Radka Denemarková ... . Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Příspěvek k dějinám radosti. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Příspěvek k dějinám radosti. DENEMARKOVÁ Radka. Info: Host, 2014 (1.) - váz., 300 str. EAN: 9788072949632 ISBN: 978-80-7294-963-2 ... Příspěvek k dějinám radosti / A Contribution to the History of Joy. 2014. A novel. Spací vady / Sleeping Disorders. 2012. A book edition of the theatre play. Kobold. Přebytky něhy & přebytky lidí. / Kobold. An Abundance of Tenderness & an Abundance of People. 2011. A double novel. Excerpts published in English. radka denemarková příspěvek k dějinám radosti. host. příspěvek. k dějinám. radosti. Sebevražda bohatého postaršího muže se brzy ukáže jako nepravděpodobná. Vnímavý Policista neúnavně pátrá po skutečných důvodech té podivné smrti, jež ho dovedou k tajemnému domu pod Petřínem. Sebevražda bohatého postaršího muže se brzy ukáže jako nepravděpodobná. Vnímavý Policista neúnavně pátrá po skutečných důvodech té podivné smrti, jež ho dovedou k tajemnému domu pod Petřínem. Záhad a motivů přibývá, stejně jako hodin strávených s mladou Vdovou. ... Kniha: Příspěvek k dějinám radosti (Radka Denemarková). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Nejširší výběr e-knih je připraven. Za pár minut můžete číst Příspěvek k dějinám radosti od Radka Denemarková. Nakupujte u vašeho knihkupce s tradicí. Příspěvek k dějinám radosti - Radka Denemarková. Sebevražda bohatého postaršího muže se brzy ukáže jako nepravděpodobná. Vnímavý Policista neúnavně... Denemarková teď napsala román Příspěvek k dějinám radosti. Radostný není ani trochu. Tváří se jako detektivka: v luxusním domě je nalezen oběšený podnikatel, bezúhonný, jen prý obtěžoval pár slečen, ale nic mu nedokázali. Pečlivý Policista pochybuje, že šlo o sebevraždu. Pátrání ho zavede až do domu, kde ... Příspěvek k dějinám radosti, autor: Radka Denemarková, rok vydání: 2014 Antikvariát s více než 30 598 položkami +420 774 087 795 v pracovní dny 8:00 - 15:00...

INFORMACE

AUTOR
Radka Denemarková
DIMENZE
7,84 MB
NÁZEV SOUBORU
Příspěvek k dějinám radosti.pdf

POPIS

Sebevražda bohatého postaršího muže se brzy ukáže jako nepravděpodobná. Vnímavý Policista neúnavně pátrá po skutečných důvodech té podivné smrti, jež ho dovedou k tajemnému domu pod Petřínem. Záhad a motivů přibývá, stejně jako hodin strávených s mladou Vdovou. Hlavními postavami jsou ale tři, možná čtyři ženy, vzdělané, smělé a oddané vyšší spravedlnosti, podle níž oběť a viník ztrácejí svou původní dualitu. A v echu doráží palčivá otázka: kolik nás ještě čeká násilí a válek, než všechno to neštěstí člověka konečně polidští?Autorčin groteskní román valící se jako láva však také promlouvá o potřebě doteků, neboť „těla nelžou a jejich paměť neklame“. A roli přímo tažnou mají v knize svobodné bytosti, pro něž je laskavost mocnější než zákony vládců — švitořivé vlaštovky.

Chcete si přečíst knihu?Příspěvek k dějinám radosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radka Denemarková. Číst Příspěvek k dějinám radosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY