Floristika: Květinové vazby, aranžmá a funkční dekorace

Floristika: Květinové vazby, aranžmá a funkční dekorace - Sandra Adcocková | Jesuslecitona.org

...muje s profesionálními floristickými technikami ... Floristika | Garten.cz ... . Představuje základní pojmy, radí, jak pečovat o čerstvý květinový materiál, a vysvětluje prvky a zásady květinov - Sušené květiny a vazby -, Květiny pro radost Vám nabízí širokou škálu svatebních kytic a dekoračních předmětů, květinových tématických aranžmá, pokojových rostlin a užitné keramiky. Naše služby. Květinové vazby & sezónní aranžmá; Svatebn ... Floristika - Květinové vazby, aranžmá a funkční dekorace ... . Květinové vazby & sezónní aranžmá; Svatební floristika; Pietní floristika; Interiérová zeleň & dekorace; Galerie. Květinové vazby & sezónní aranžmá Zhotovujeme netradiční květinové vazby, kytice, věnce, svícny, květinové dekorace, interiérové doplňky - především z domácích a přírodních druhů rostlin. V této galerii najdete ukázky různých květinových aranžmá. Některé z nich byly vytvořeny na zakázku, jiné jen tak…pro radost. Jarní aranžmá kytice a věnce Každá země má při oslavách jara své tradice a zvyklosti. Ty se samozřejmě liší, nicméně období, ve kterém tyto oslavy probíhají, je stanoveno na stejnou dobu - datum připadá na neděli po prvním jarním úplňku, který nastane po průchodu Slunce jarním bodem....

INFORMACE

AUTOR
Sandra Adcocková
DIMENZE
7,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Floristika: Květinové vazby, aranžmá a funkční dekorace.pdf

POPIS

Kniha seznamuje s profesionálními floristickými technikami. Představuje základní pojmy, radí, jak pečovat o čerstvý květinový materiál, a vysvětluje prvky a zásady květinových vazeb či aranžmá. Krok za krokem popisuje tvorbu klasických i moderních floristických produktů. Výklad doprovází více než 600 barevných fotografií přípravy kytic, vazeb a dekorací určených pro nejrůznější příležitosti: svatbu, rodinná jubilea, pohřeb, Velikonoce, Vánoce nebo nabízí dárková balení květin.

Chcete si přečíst knihu?Floristika: Květinové vazby, aranžmá a funkční dekorace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sandra Adcocková. Číst Floristika: Květinové vazby, aranžmá a funkční dekorace Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY