První telefonát z nebe

První telefonát z nebe - Mitch Albom | Jesuslecitona.org

... sluchátko, které visí z nebe. Prvni telefonat z nebe najdete a porovnáte na Srovnanicen ... Prvni telefonat z nebe | Sleviste.cz ... .cz. Srovnejte ceny produktů internetových obchodů. Nově přehlednější a rychlejší. Poklidnou situaci v michiganském městečku Coldwater změní jediný telefonát. Volající tvrdí, že volá z nebe. Do městečka se tak začnou sjíždět cizinci, kteří chtějí být u toho. Ve stejnou dobu se do Coldwateru vrací z vězení pilot s pošramocenou pověstí Sully Harding a zjišťuje, že rodné město zachvátila "zázračná horečka". Predstavte si, že vám zazvoní telefón a v slúchadle sa ozve niekto, koho ste už dávn ... První telefonát z nebe cena od 8,26 € | Pricemania ... . Predstavte si, že vám zazvoní telefón a v slúchadle sa ozve niekto, koho ste už dávno nepočuli. Niekto,… The post Mitch Albom: První telefonát z nebe appeared first on Blog o knihách. Všechny informace o produktu Kniha První telefonát z nebe …a co když to koncem nekončí? - Mitch Albom, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze První telefonát z nebe …a co když to koncem nekončí? - Mitch Albom. Objednávejte knihu První telefonát z nebe …a co když to koncem nekončí? v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků První telefonát z nebe od 8,26 € z ponuky 5 e-shopov Porovnajte ceny a parametre První telefonát z nebe na Pricemanii a ušetrite až do 60 %! Telefon (řecky: téle = vzdálený a fóné = hlas) je telekomunikační zařízení, které přenáší hovor (zvuk) prostřednictvím elektrických signálů.Pokusně se vyskytly i telefony založené na jiných principech. Klasický telefon s pevně instalovaným telefonním přístrojem a drátovou linkou ke každému účastníkovi se během 20. století velmi rozšířil a v roce 2009 ... Líbilo se mi Ahoj z nebe od Laurie Frankelové a o něco víc i První telefonát. K Ahoj z nebe jsem tehdy pravil: »Nejdřív jsem větřil nějakou duchařinu, leč za veškerou komunikací se záhrobím stojí vynalézavý programátorský mozek.« První telefonát z nebe je kniha, v ktorej sa hlboké myšlienky a dôležité otázky života v texte neskrývajú - ale rovno z neho trčia. To môže niekomu vyhovovať, ale pre mňa to bola miestami len povrchná „coelhovčina", hlavne ak to porovnám so známymi Utorkami s Morriem. První telefonát z nebe …a co když to koncem nekončí? Mitch Albom. Moje hodnocení Zatím nikdo nehodnotil Přidat do poličky . nakladatel: Práh: rok vydání: 2014: stran: 264: ISBN: 978-80-7252-521-8 ... Bazarové zboží se zárukou Zboží, které jinde neseženete O mně Komentáře Přidat Karla do oblíbených Kontakt Více o Karlovi První telefonát z nebe - Mitch Albom Stav zboží Dobrý. Vazba: perfektní Přebal: dobrý Stránky: dobré Rok vydání: 2014 Zboží jsem prověřil a jeho reálný stav i kompletnost nafotil, viz fotky. Kupuje… První telefonát z nebe Pevná s přebalem matná . EAN: 9788072525218. Mitch Albom ... První telefonát z nebe Prodej skončil. Bravurní příběh o lásce, mi...

INFORMACE

AUTOR
Mitch Albom
DIMENZE
5,81 MB
NÁZEV SOUBORU
První telefonát z nebe.pdf

POPIS

Jednoho dne v michiganském městečku Coldwater zazvoní telefon. Hlas říká, že volá z nebe. Je to největší zázrak v historii? Nebo nějaký krutý vtip? Jakmile se zvěsti o podivných telefonátech rozšíří, do Coldwateru se začnou sjíždět cizinci, aby byli také u toho. Ve stejnou dobu se do Coldwateru vrací z vězení pilot s pošramocenou pověstí Sully Harding a zjišťuje, že rodné město zachvátila „zázračná horečka“. Dokonce i jeho malý syn s sebou nosí telefon na hraní a doufá, že se mu z nebe ozve maminka.Zatímco telefonátů přibývá a na povrch začínají vyplouvat důkazy o životě po životě, město – a celý svět s ním – se mění. Jedině Sully, který zůstává přesvědčen, že po tomhle smutném životě už nic nenásleduje, zkoumá fenomén do hloubky, rozhodnutý jeho existenci vyvrátit – kvůli synovi i kvůli vlastnímu zlomenému srdci.Mitch Albom souvisle přechází mezi dobou vynálezu telefonu v roce 1876 a dnešním světem, posedlým další úrovní komunikace, a bere své čtenáře na dechberoucí cestu horečné naděje.

Chcete si přečíst knihu?První telefonát z nebe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mitch Albom. Číst První telefonát z nebe Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY