Prázdniny Billa Madlafouska

Prázdniny Billa Madlafouska - David Laňka | Jesuslecitona.org

...illa Madlafouska Autor David Laňka. Bestseler „Ahoj ... Prázdniny Billa Madlafouska - David Laňka | KOSMAS.cz ... ... . Já teda nevím, jak vy, ale já mám z celý školy nejvíc nejradši prázdniny. Ty letní, protože jsou nejdelší a člověk si může dělat všechno, co chce a na co kvůli škole a učení během roku neměl čas." Prázdniny Billa Madlafouska. David Laňka. Značka: No Limits Výrobní číslo: 978-80-87973-26-4 EAN: 9788087973264 Náš kód: 88543 249 Kč. Ušetříte 30 Kč (12 %) 219 Kč ... Prázdniny Bil ... Prázdniny Billa Madlafouska - David Laňka | KOSMAS.cz ... ... . Ušetříte 30 Kč (12 %) 219 Kč ... Prázdniny Billa Madlafouska - audiokniha obsahuje deset příběhů z úspěšné knížky pro děti v neodolatelném podání Oldřicha Kaisera. Autor David Laňka. Režie Jaroslav Kodeš. Ahoj. Já teda nevím, jak vy, ale já mám z celý školy nejvíc nejradši prázdniny. Dobrodružství Billa Madlafouska 2010; Takový byl Jiří Sovák 2000; Vítejte v Pekle! 2014; Pohádky pro dospělé děti a nedospělé dospělé 2011; Milostné scény a erotika v českém filmu 2006; všech 22 knih autora. Kniha Prázdniny Billa Madlafouska je v Kniha Prázdniny Billa Madlafouska iba za 10,88 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Knihy Beletrie pro děti a mládež Dobrodružství, western 9 až 12 let Prázdniny Billa Madlafouska. Prázdniny Billa Madlafouska. David Laňka. Tam, kde skončil druhý díl - Průšvihy Billa Madlafouska, tam třetí díl příběhů oblíbeného dětského hrdiny začíná. Bill a jeho přátelé Bůček, Bedna a Madla se probouzejí do ... Průšvihy Billa Madlafouska / Hlavní autor: Laňka, David, 1974- Vydáno: ([2016]) Dobrodružství Billa Matlafouska Hlavní autor: Laňka, David, 1974- Vydáno: (c2015) „Ahoj. Já teda nevím, jak vy, ale já mám z celý školy nejvíc nejradši prázdniny. Ty letní, protože jsou nejdelší a člověk si může dělat všechno, co chce a na co kvůli škole a učení během roku neměl čas." Poznáváte? Ano, nezaměnitelný styl Billa Madlafouska! Prázdniny Billa Madlafouska od David Laňka v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Tam, kde skončil druhý díl - Průšvihy Billa Madlafouska, tam třetí díl příběhů oblíbeného dětského hrdiny začíná. Bill a jeho přátelé Bůček, Bedna a Madla se probouzejí do začátku prázdnin, do toho nekonečného prostoru pro všechno, co chtějí dělat, ale na co kvůli škole a učení neměli čas. Mohou spát, do kdy chtějí. Nemají žádné povinnosti ... Pr...

INFORMACE

AUTOR
David Laňka
DIMENZE
10,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Prázdniny Billa Madlafouska.pdf

POPIS

Třetí pokračování úspěšných příběhů oblíbeného dětského hrdiny. Tam, kde skončil druhý díl – Průšvihy Billa Madlafouska, tam třetí díl příběhů oblíbeného dětského hrdiny začíná. Bill a jeho přátelé Bůček, Bedna a Madla se probouzejí do začátku prázdnin, do toho nekonečného prostoru pro všechno, co chtějí dělat, ale na co kvůli škole a učení neměli čas. Mohou spát, do kdy chtějí. Nemají žádné povinnosti (pokud v to nepočítáme mytí nádobí a skládání ponožek). Mají nekonečně času na hraní. Jedno ale se tu však najde – nemohou být celé prázdniny spolu. Na Billa čekají dvě veliké prázdninové zkoušky. Poprvé v životě jede na tábor. Poprvé v životě je pryč od své rodiny a pranic se mu to nelíbí. Musí se sžít s dětmi, které nezná, musí čelit útoku jedné hezké holky a odolat, protože má přece Madlu! Když se pak vrátí z tábora domů, čeká ho druhá zkouška. Madla si totiž s ním a jeho sestřičkou KJ chce neustále hrát na rodinu. Třetí díl příběhů Billa Madlafouska se nese ve stejně rozverném duchu jako předchozí knihy. Humorné příhody jsou prosluněné bezstarostností léta a zavedou hrdiny do situací, které od nich budou vyžadovat rozhodnost, důvtip a přemýšlení. Což jim ale nedělá žádný problém, protože když je vám deset a chystáte se do páté třídy, tak už přece víte, o čem život je.

Chcete si přečíst knihu?Prázdniny Billa Madlafouska ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Laňka. Číst Prázdniny Billa Madlafouska Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY