Pohádky z nemocnice

Pohádky z nemocnice - Drahomíra Holmannová | Jesuslecitona.org

...zemřela a byla nakažená koronavirem COVID-19 ... Pohádky z nemocnice - Drahomíra Holmannová | KOSMAS.cz ... ... . Podle ředitele nemocnice Zdeňka Beneše zachránila nakaženému taxikáři život a sama se od něj nakazila. Pouhé dva dny před smrtí si volala s kolegyní a plakala. Proupustit z nemocnice večer - nemožné? Ahoj všem, už delší dobu nad tím uvažuju - proč se vlastně z nemocnice nepropouští i večer, nebo později odpoledne? Jsou samozřejmě i vyjímky, ale jinak standartní oddělení (chíra, dětské, gynda…) a standartní nemocnice - proč je problém propustit pacienta třeba v 6 večer a ... Následuje čtení jedné z 25 pohádek a s ... Kniha: Pohádky z nemocnice - Drahomíra Holmannová | Knihy ... ... ... Následuje čtení jedné z 25 pohádek a samotný vlastní křest. Přichází mnoho lidí, kteří se na vydání této mimořádné knihy podíleli. Tedy lidé ze škol a nemocnic z Kladna, Prahy a Kolína - jedná se jak o zdravotní personál, pedagogy, tak samotné děti, které do knihy kreslily. Pexetrio POHÁDKY jsou didaktické a zábavné hry, při kterých si sbíráte tři obrázky, které obsahují výjevy s postavami vždy z jedné známé pohádky. Objednací číslo: 8816. EAN: 8590632088160...

INFORMACE

AUTOR
Drahomíra Holmannová
DIMENZE
7,81 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohádky z nemocnice.pdf

POPIS

Do své druhé pohádkové knihy zařadila Drahomíra Holmannová, lékařka, 10 pohádek z prostředí nemocnice. Strohé bílé místnosti, studené kovové nástroje a přístroje ožívají v jejím pohádkovém světě. Vystrašeným malým pacientům, váhajícím doktorům i sestřičkám zahlceným prací, tentokrát pomáhají nadpřirozené bytosti, které pomáhajík uzdravení, ke štěstí, i k vítězství dobra nad zlem. A zároveň pohádky dětské čtenáře zasvěcují do života nemocnice a do léčení nemocí.

Chcete si přečíst knihu?Pohádky z nemocnice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Drahomíra Holmannová. Číst Pohádky z nemocnice Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY