23 zabijáků prokrastinace: Přestaňte lenošit a jdětě za svým cílem

23 zabijáků prokrastinace: Přestaňte lenošit a jdětě za svým cílem - S. J. Scott | Jesuslecitona.org

...za svým cílem Úterý, 4.11.2014 Čtvrtek, 16 ... 23 zabijáků prokrastinace - přestaňte lenošit a jdětě za ... ... .11.2017 redakce Bizbooks , kniha , práce , prokrastinace , učení Měli byste se soustředit na práci či na učení, místo toho vás ale napadá spousta výmluv, proč se do úkolu nemůžete pustit. Podtitul: Přestaňte lenošit a jděte za svým cílem Měli byste se soustředit na práci či na učení, místo toho vás ale napadá spousta výmluv, proč se do úkolu nemůžete pustit. Potřebujete zavolat Robertovi, nemáte sprá ... 23 zabijáků prokrastinace Přestaňte lenošit a jdětě za ... ... . Potřebujete zavolat Robertovi, nemáte správné materiály, ořezané tužky nebo zkrátka nevíte, odkud začít. 23 zabijáků prokrastinace Přestaňte lenošit a jdětě za svým cílem S. J. Scott. Moje hodnocení Zatím nikdo nehodnotil ... Zanechat prokrastinace je však snadné. Opravdu. Stačí jen, abyste si osvojili určité návyky a z nich pak udělali běžnou součást svého života. V této knize najdete přehled nápadů, které vám ... 23 zabijáků prokrastinace: Přestaňte lenošit a jdětě za svým cílem 169,-155,-Není dostupné 23 zabijáků prokrastinace: Přestaňte lenošit a jdětě za svým cílem Měli byste se soustředit na práci či na učení, místo toho vás ale napadá spousta výmluv, proč se do úkolu nemůžete pustit. Kniha: 23 zabijáků prokrastinace (S.J. Scott). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Dům knihy.cz > Knihy > Společenské vědy > 23 zabijáků prokrastinace. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! 23 zabijáků prokrastinace. Přestaňte lenošit a jdětě za svým cílem. SCOTT S. J. Info: BizBooks, 2014 (1.) - brož., 112 str. ... 23 zabijáků prokrastinace. Kdo napsal knihu 23 zabijáků prokrastinace? Autorem je S. J. Scott. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Název: 23 zabijáků prokrastinace - Přestaňte lenošit a jdětě za svým cílem. Autor: Scott S. J. Titul je zařazen do žánr...

INFORMACE

AUTOR
S. J. Scott
DIMENZE
5,6 MB
NÁZEV SOUBORU
23 zabijáků prokrastinace: Přestaňte lenošit a jdětě za svým cílem.pdf

POPIS

Měli byste se soustředit na práci či na učení, místo toho vás ale napadá spousta výmluv, proč se do úkolu nemůžete pustit. Potřebujete zavolat Robertovi, nemáte správné materiály, ořezané tužky nebo zkrátka nevíte, odkud začít. Ať už zní naše "protože" jakkoli, všichni zažíváme okamžiky, kdy prokrastinujeme. Zanechat prokrastinace je však snadné. Opravdu. Stačí jen, abyste si osvojili určité návyky a z nich pak udělali běžnou součást svého života. V této knize najdete přehled nápadů, které vám pomohou vyhnout se každodenní prokrastinaci. Zatímco mnoho knih nabízí pouze seznam tipů, jak na to, zde se dozvíte, proč je určitá strategie funkční, jaká omezující přesvědčení lze s její pomocí překonat a jak ji můžete okamžitě využít ve svém životě. Zkrátka, poznáte hlavní příčiny své prokrastinace a naučíte se, jak nad nimi zvítězit.

Chcete si přečíst knihu?23 zabijáků prokrastinace: Přestaňte lenošit a jdětě za svým cílem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor S. J. Scott. Číst 23 zabijáků prokrastinace: Přestaňte lenošit a jdětě za svým cílem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY