Papež František - Umění vést: Čemu nás učí první jezuitský papež

Papež František - Umění vést: Čemu nás učí první jezuitský papež - Chris Lowney | Jesuslecitona.org

...š životní styl a priority od samotných základů, a přesto jej nepovažujeme za trapného mravokárce - spíše za prostého řečníka, který sděluje nepříjemné pravdy, jež jsme už ... Papež František - Umění vést | Dumknihy.cz - knihy po ... ... ... Čemu nás učí první jezuitský papež Slova papeže Františka ve společnosti rezonují, papež na žebříčku popularity stoupá. Tento fakt je zajímavý, protože František zpochybňuje náš životní styl a priority od samotných základů, ... Kniha Papež František - Umění vést. Slova papeže Františka ve společnosti rezonují, papež na žebříčku popularity stoupá. Tento fakt je zajímavý, protože František zpochyb ... Papež František - Umění vést | Dumknihy.cz - knihy po ... ... ... Kniha Papež František - Umění vést. Slova papeže Františka ve společnosti rezonují, papež na žebříčku popularity stoupá. Tento fakt je zajímavý, protože František zpochybňuje náš životní styl a priority od samotných základů, a přesto jej nepovažujeme za trapného mravokárce - spíše za prostého řečníka, který sděluje nepříjemné pravdy, jež jsme už dávno potřebovali slyšet. Papež František a jeho reforma církve . Hodnocení produktu: 0%. Nová orientace v reálné službě všem potřebným v duchu evangelia. Autor, v letech 1984--2008 profesor pastorální teologie na vídeňské univerzitě, charakterizuje nejprve v této... Chris Lowney. Papež František - Umění vést. Čemu nás učí první jezuitský papež. Slova papeže Františka ve společnosti rezonují, papež na žebříčku popularity stoupá. Papež František - Umění vést, autor: Chris Lowney, rok vydání: 2014 Antikvariát s více než 30 534 položkami +420 774 087 795 v pracovní dny 8:00 - 15:00 E-kniha: Papež František - Umění vést (Triton). Nakupujte e-knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! ... Papež František - Umění vést Čemu nás učí první jezuitský papež . Triton, 2014. Okamžitý download. PDF. EPUB. MOBI. 3-4 hodiny čítania. Křesťanské umění Ikony Obrázky ze dřeva Růžence ... umění vést Čemu nás učí první jezuitský papež. ... Kniha je proto především učebnicí vůdcovství a jako případová studie v ní posloužil papež František a jeho duchovní vůdcovské imperativy: Důkladně poznejte sami sebe, ale žijte službou druhým! ... Čemu nás učí první jezuitský papež. ... O čem je kniha Papež František - Umění vést? Tato kniha není o katolické víře a není ani Františkovým životopisem. Zvláštní je, že dnes již přečetné Františkovy životopisy se víceméně mlčky vyhýbají Bergogliově jezuitské spiritualitě, která jej na roli vůdce plně ... Papež František - Umění vést . 10,33 € ... Čemu nás učí první jezuitský papež . Chris Lowney; Chris Lowney . 0,0 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Ezoterika a duchovno. Všetky knihy autora . Triton, 2014. 3-4 hodiny čítania. Vydavateľstvo Triton ... Čemu nás učí první jezuitský papež Slova papeže Františka ve společnosti rezonují, papež na žebříčku popularity stoupá. Tento fakt je zajímavý, proto...

INFORMACE

AUTOR
Chris Lowney
DIMENZE
6,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Papež František - Umění vést: Čemu nás učí první jezuitský papež.pdf

POPIS

Čemu nás učí první jezuitský papež? Slova papeže Františka ve společnosti rezonují, papež na žebříčku popularity stoupá. Tento fakt je zajímavý, protože František zpochybňuje náš životní styl a priority od samotných základů, a přesto jej nepovažujeme za trapného mravokárce – spíše za prostého řečníka, který sděluje nepříjemné pravdy, jež jsme už dávno potřebovali slyšet. František nezpochybňuje jen praktiky Církve, ale celý přístup naší civilizace k otázkám vůdcovství. Ukazuje nám vizi toho, jak by měli vůdci žít a jakých hodnot by se měli držet. Tato kniha není o katolické víře a není ani Františkovým životopisem. Zvláštní je, že dnes již přečetné Františkovy životopisy se víceméně mlčky vyhýbají Bergogliově jezuitské spiritualitě, která jej na roli vůdce plně připravila a dosud určuje jeho způsob myšlení a konání. Kniha je proto především učebnicí vůdcovství a jako případová studie v ní posloužil papež František a jeho duchovní vůdcovské imperativy: Důkladně poznejte sami sebe, ale žijte službou druhým! Vnořte se cele do světa, ale denně se ze světa stahujte! Žijte přítomností, ctěte tradici a tvořte budoucnost! Člověk připravující se na vůdcovskou roli nemusí být nutně křesťan či věřící, aby si principy této knihy osvojil. Musí pochopit jen to, že skutečné vůdcovství má hluboce duchovní charakter.

Chcete si přečíst knihu?Papež František - Umění vést: Čemu nás učí první jezuitský papež ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Chris Lowney. Číst Papež František - Umění vést: Čemu nás učí první jezuitský papež Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY