Necroscope: Möbiovské vraždy

Necroscope: Möbiovské vraždy - Brian Lumley | Jesuslecitona.org

...ny kamkoliv v multiversu. ... 0 hodnocení Necroscope: Möbiovské vraždy 0 ... Necroscope: Möbiovské vraždy - Brian Lumley | Knihy Dobrovský ... . Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Nekroskop Harry Keogh se vždycky považoval za neomezeného pána Möbiova kontinua - dimenze, která existuje paralelně k veškerému prostoru a času a své osobní brány kamkoliv v multiversu. Je to ... Necroscope: Möbiovské vraždy Brian Lumley Nakladatel: Polaris 2014 Necroscope: Möbiovské vraždy Brian Lumley. Necroscope: Möbiovské vraždy. Brian Lumley. Četl(a) jsem. Chci přečí ... Necroscope: Möbiovské vraždy | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . Necroscope: Möbiovské vraždy. Brian Lumley. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.0 z 5 hvězdiček 3 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Skladem 2 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v pondělí 16.3. u Vás doma (Typy ... Necroscope: Möbiovské vraždy. Lumley Brian Vydavatel: PolarisRok: 2014Formát: A6 ISBN 978-80-7332-217-5 Antikvariát Alfa, Veselá 39, Brno, je OTEVŘEN pondělí-pátek 10-18 hod. Brian Lumley Necroscope: Möbiovské vraždy. Brázda: monografie pdf. Bubu Monika Elšíková kniha. Budoucnost mezinárodních vztahů Iver B. Neumann kniha. Bulvarizace českých médií epub. Buďte svou vlastní terapeutkou: Jste zodpovědní za své duševní zdraví Susan Wrightová epub. Lumley - Necroscope - Möbiovské vraždy (2014) Polaris 2014, 1. vydání, 239 stran, výborný stav. (H148) Brian Lumley: Narození: 2. prosince 1937 (82 let) Hrabství Durham: Povolání: romanopisec a spisovatel: Žánr: science fiction: Významná díla: Cthylla: oficiáln...

INFORMACE

AUTOR
Brian Lumley
DIMENZE
8,80 MB
NÁZEV SOUBORU
Necroscope: Möbiovské vraždy.pdf

POPIS

Nekroskop Harry Keogh se vždycky považoval za neomezeného pána Möbiova kontinua – dimenze, která existuje paralelně k veškerému prostoru a času a své osobní brány kamkoliv v multiversu. Je to od něj ale tak trochu drzá domýšlivost, protože i on sám ví, že není jedinečný a že existují přinejmenším další dva, kteří mají v tomto směru stejné schopnosti. Jeden z nich je sám August Ferdinand Möbius, dávno mrtvý německý astronom, matematik a vynálezce Möbiovy pásky, která jej podnítila k tomu, aby začal po své smrti zkoumat své předtím pouze hypotetické kontinuum; druhým Harryho syn, který zdědil nejenom otcovy matematické schopnosti, ale i jeho metafyzický talent, díky němuž nekroskop hovoří s mrtvými v jejich hrobech. Představte si Harryho zmatek, když při návratu z Las Vegas nakrátko spatří postavu, bezmocně se řítící nekonečnou nocí Möbiovým kontinua. Jak je to možné a kdo je ten nešťastný, bezhlesně protestující lidský meteor letící vstříc jisté smrti? A co víc, jestliže do něj nepřišel dobrovolně, jaký zákeřný vrah poslal svou oběť na tu příšernou cestu? Harry ví jen to, že to na svědomí nemá ani jeho syn, ani profesor Möbius. Kdo a kde je Möbiovský vrah? To je záhada, kterou může vyřešit jedině nekroskop – ale není při tom ohrožen i jeho vlastní život? České vydání románu je doplněno o povídku Mrtvý Eddy, v níž Harry návštíví Las Vegas, aby se tam trochu rozptýlil za nalezené peníze.

Chcete si přečíst knihu?Necroscope: Möbiovské vraždy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Brian Lumley. Číst Necroscope: Möbiovské vraždy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY