Homerova kniha: Simpsonova knihovna moudrosti

Homerova kniha: Simpsonova knihovna moudrosti - Matt Groening | Jesuslecitona.org

...e kdy chtěli vědět o životě Homera Simpsona, ale možná jste se na to báli zeptat, nebo dokonce pomyslet ... Homerova kniha - Matt Groening | Knihy Dobrovský ... . Jestli chcete poznat skutečného Homera Simpsona, jeho ... Simpsonova knihovna moudrosti Homerova kniha Vše, co jste kdy chtěli vědět o slavné seriálové postavě Homer Simpson je průměrňák, typický americký moula, ale taky oddaný manžel a milující táta, přítel piva, koblih a televize. Simpsonova knihovna moudrosti: Homerova kniha. Homer Simpson je průměrňák, typický americký moula, ale ... Kniha: Simpsonova knihovna moudrosti: Homerova kniha ... ... . Simpsonova knihovna moudrosti: Homerova kniha. Homer Simpson je průměrňák, typický americký moula, ale taky oddaný manžel a milující táta, přítel piva, koblih a televize. To asi všichni víte. Ale zajímá vás víc? Třeba co se Homerovi... Homerova kniha. Kdo napsal knihu Homerova kniha? Autorem je Matt Groening. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ... Simpsonova knihovna moudrosti. 67% 3 12. ... Otevírá se před vámi kus simpsonovské moudrosti - kniha, v níž se dozvíte všechno, co jste kdy chtěli vědět o životě Homera Simpsona, ale možná jste ... Simpsonova knihovna moudrosti: Homerova kniha. E-SHOP dotazy +420 515 919 586, sekretariát +420 515 919 580. Registrace Přihlásit se. 0 0 K ... Simpsonova knihovna moudrosti Homerova kniha Matt Groening. Cena v prodejně: 258 K ... Simpsonova knihovna moudrosti: Homerova kniha. kategorie: Komiksy, Fantastika, Novinky. 258 Kč s DPH . 232 Kč s DPH ks Autor: Matt Groening: Cyklus: Simpsonovi: Vydavatel: ... Otevírá se před vámi kus simpsonovské moudrosti - kniha, v níž se dozvíte všechno, co jste kdy chtěli vědět o životě Homera Simpsona, ale možná jste ... Inzerát Simpsonova knihovna moudrosti: Homerova kniha v okrese Praha-východ, cena 99Kč, od Tomáš Kučerka na Sbazar.cz. Popis: Homer Simpson je průměrňák, typický americký moula, ale taky oddaný manžel a milující táta, přítel piva, koblih a televize. To asi všichni víte. Ale zajímá vás víc? Třeba co se Homerovi denně honí hlavou, nebo jak to v té hlavě vypadá? Simpsonova knihovna moudrosti: Margina kniha Autor: Groening, Matt Nakladatel: Jota EAN: 9788074629365 ISBN: 978-80-7462-936-5 Originál: The Simpsons Library of Wisdom Překlad: Kristlová, Dana Popis: 1× kniha, vázaná, 96 stran, česky Rozměry: 14,5 × 16,6 cm Rok vydání:...

INFORMACE

AUTOR
Matt Groening
DIMENZE
9,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Homerova kniha: Simpsonova knihovna moudrosti.pdf

POPIS

Homer Simpson je průměrňák, typický americký moula, ale taky oddaný manžel a milující táta, přítel piva, koblih a televize. To asi všichni víte. Ale zajímá vás víc? Třeba co se Homerovi denně honí hlavou, nebo jak to v té hlavě vypadá? Pak jste tu správně! Otevírá se před vámi kus simpsonovské moudrosti – kniha, v níž se dozvíte všechno, co jste kdy chtěli vědět o životě Homera Simpsona, ale možná jste se na to báli zeptat, nebo dokonce pomyslet. Jestli chcete poznat skutečného Homera Simpsona, jeho nejtajnější sny a děsy, oblíbená místa a dosud neprozkoumaná zákoutí jeho duše, stačí otevřít tuto knihu a nechat se pohltit barevnými stránkami zabydlenými známými tvářemi ze starého dobrého Springfieldu. Uvidíte Homera, kterého jste ještě nikdy neviděli, poznáte tajemství Homerovy ledničky i ty věci, co zní jako jídlo, ale vůbec nejsou k snědku! Vydáte se na procházku historií jeho života, zjistíte, co dělá, když má volno, a kde rád tráví čas, nebo jaká je jeho oblíbená píseň. Blíže poznáte jeho přátele i nepřátele, čeká na vás dokonce Homerovo mládí a zlatá sedmdesátá léta, ale hlavně – spousta srandy! Stačí se ponořit do Homerovy knihy a smát se přestanete až na konci.

Chcete si přečíst knihu?Homerova kniha: Simpsonova knihovna moudrosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Matt Groening. Číst Homerova kniha: Simpsonova knihovna moudrosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY