Fórum sociální práce 1/2014

Fórum sociální práce 1/2014 - - | Jesuslecitona.org

...obor. Získejte díky BOZPforum.cz informace, rady, tipy, zkušenost a názory jak na to a čemu se raději vyhnout! Přidejte se! V tomto předvánočním čase si Vás dovolujeme pozvat ke čtení aktuálního čísla časopisu Fórum sociální práce ... Fórum zaměstnanosti 2019, Olomouc ... . Naleznete v něm jako obvykle množství odborných článků s různou tématikou. Můžete si přečíst například články k tématu krizové intervence - konkrétně o potřebě krizové intervence u neformálně ... Add tags for "Forum sociální práce = Social work forum.". Be the first. Confirm this request. You may have already requested this item. Please select Ok if you would like to proceed with this request anyway. Linked Data. More info about Linked Dat ... FFUK - E-SHOP - Fórum socialní práce 2014/1 ... ... Add tags for "Forum sociální práce = Social work forum.". Be the first. Confirm this request. You may have already requested this item. Please select Ok if you would like to proceed with this request anyway. Linked Data. More info about Linked Data \n \n Primary Entity\/h3>\n. Kupte knihu Fórum sociální práce 1/2011 s 13 % slevou za 174 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. FÓRUM SOCIÁLNÍ PRÁCE 2/2014 Obsah Editorial Ideologie a kritická reflexe Oldřich Matoušek — 5 Akademické statě Sociálna opora, vybrané komponenty sebaobrazu a zmysel života bezdomovcov Dana Rosová, Oľga Orosová, Eva Žiaková — 9 Zmysel života mladých nezamestnaných — pilotná štúdia Soňa Lovašová — 20 U příležitosti Světového dne sociální práce jsme se zeptali charitních pracovníků v sociální oblasti, proč dělají tuto práci a co by popřáli kolegům. www.charita.cz. Fórum sociální práce / Social Work Forum 2013/2 Časopis pro teorii a praxi sociální práce, sociální politiky a příbuzných disciplín Vydává Filozofická fakulta UK v Praze x ročně / cena jednoho čísla Kč ISSN - Objednávky a předplatné: Vydavatelství FF UK v Praze nám. Jana Palacha 2, 116 38 Praha 1 (+420) 221 619 298 V roce 2020 se opět zvyšuje platba minimálních záloh na tzv. sociální pojištění. Více zaplatíte kvůli zvyšující se průměrné mzdě. Rozdíl oproti roku 2019 však naštěstí není dramatický. Pro výpočet minimálních záloh na rok 2020 potřebujeme znát předpokládanou ... Časopis FÓRUM SOCIÁLNÍ PRÁCE. 21.6.2017 Nástěnka. odborný recenzovaný časopis katedry sociální práce Filozofické fakulty UK, představuje fórum pro mezinárodní diskusi o důležitých otázkách sociální práce a poskytuje příležitost pro vyjádření nových myšlenek a návrhů, které se týkají struktury a obsahu ... Sociální práce - Inzeráty. 3.8K likes. Tato stránka slouží pro registraci pracovních nabídek, jež se týkají sociální práce a sociálních služeb....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
12,61 MB
NÁZEV SOUBORU
Fórum sociální práce 1/2014.pdf

POPIS

Časopis se zaměřuje na teorii a praxi sociální práce, sociální politiky a příbuzných disciplín. Jádrem čísla jsou recenzované akademické statě. Vedle nich jsou publikována předběžná a metodická sdělení a recenze domácích i zahraničních publikací. Časopis ve zvláštní rubrice také prezentuje krátké verze závěrečných prací studentů. Jsou zde představovány i tzv. příklady dobré praxe čili způsoby práce, které mohou sloužit jako inspirace nebo vzor. Další z pravidelných rubrik je věnována diskusím a polemikám k tématům, která jsou pro obor aktuální. Časopis také v samostatné rubrice zaměřuje pozornost na odborný jazyk. Pravidelně se věnuje i historii oboru. Redakčním zázemím časopisu je Katedra sociální práce FF UK v Praze, která vznikla jako jedna z prvních kateder tohoto typu v ČR v roce 1992. Akademické statě Vybrané otázky etiky klinického sociálneho pracovníka (Beáta Balogová Možnosti spolupráce profesionálů a rodičů v rozvodu (Oldřich Matoušek) Rodinný systém a závislosť (Ján Kahan, Eva Žiaková) Diskuze a polemiky Pár slov úvodem (Anna Šabatová) Nepodmíněný základní příjem a práce (Marek Hrubec, Martin Brabec) Všeobecný základní příjem není podporou lenosti, zahálky a příživnictví (Michael Kroh) Jak ocenit neplacenou práci? Feministický pohled na nepodmíněný základní příjem (Zuzana Uhde) Nepodmíněný základní příjem — od vize ke společenskému konceptu (Alena Wágnerová) Politika, která se nás týká Sociální služby dnes a zítra (Igor Tomeš) Z historie sociální práce Sociálna práca a jej podoby za slovenského vojnového štátu (Peter Brnula) Vesna a Živena — Spolky významné pro rozvoj sociální práce jako profese (Pavla Kodymová, Lenka Haburajová-Ilavská )

Chcete si přečíst knihu?Fórum sociální práce 1/2014 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Fórum sociální práce 1/2014 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY